سردوش سه حالته


خرید محصول

سردوش سه حالته

مشکل فشار آب برای مصرف خانگی مانند حمام کردن همیشه بوده و ما برای رفع این مشکل باید کارها و هزینه های بزرگی مانند خرید مجدد آبگرمکن یا پکیج، نصب پمپ آب و یا خرید سیستم های گران قیمت برای ایجاد فشار آب مناسب انجام دهیم. برای خرید سیستم دوش هم همانطور که استفاده های مختلفی از آن داریم نیازمند چند سری هستیم که باز هم هزینه ایی که باید متقبل شویم بیش از حد انتظار میشود. کالایی که خریداری میکنیم باید از نظر کیفیت و طول عمر نیز ضمانت شده باشد که سرمایه گذاری مجدد انجام نشود. همینطور از نظر جنس کالا نیز بدلیل برخورد مستمر و استفاده همیشگی از آب باید مرغوب باشد و امکان شست و شوی آسان وحداقل را به ما ارائه دهد.

کالایی که در تصویر میبیند تمام ویژگی های مورد نظر را دارا میباشد. یکی از این ویژگی ها که پیشتر از نظر دغدغه مندی از لحاظ فشار آب ذکر شد؛ افزایش فشار آب تا 3 برابر میباشد که با خرید این محصول برای فشار آب هیچ مشکلی نخواهید داشت. یکی دیگر از ملزومات حمام کردن با کیفیت علاوه بر استفاده از سردوش مناسب، رعایت موارد درمانی است، مانند استفاده از انواع شامپو، نرم کننده، ماسک مو، روغن درمانی و ...؛ که تمامی موارد ذکر شده با بجز ماساژ اصولی بی فایده خواهد بود. برای ماساژ بهتر و اصولی تر نیز از دست نمیشود نمیشود استفاده کرد و باید ماساژور مخصوص سر خریداری شود که باز نیازمند سرمایه گذاری میباشد! اما با خرید این محصول از سرمایه گذاری مجدد بی نیاز خواهید بود زیرا دارای ماساژور سر با کیفیتی عالی و رعایت تمامی نکات استاندارد برای یک ماساژور مو میباشد. همچنین در قیاس با رقبای موجود در بازار و هم رده خود که فقط یک حالت پرفشار دارند و همین سبب آسیب مو میشود دارای 3 حالت اسپری آب، بارشی و ترکیبی میباشد که امکان هر مدل استفاده دلخواه و البته مناسب برای هر جنس مو را به شما میدهد.

در سردوش 3 حالته ای که در تصویر میبینید از دو متریال پلاستیک abs و استیل ضد زنگ تولید شده که در با کیفیت ترین حالت ممکن و با حداقل مقدار شست و شو طول عمری قابل توجه به شما میدهد که ضد خش بودن این کالا نیز به داشتن طول عمری طولانی کمک میکند. ااز لحاظ بعضی مراقبت های ضروری مانند مصرف حداقل آب و کمک به حفظ منابع نیز این کالا دارای یک کلید فشاری برای صرفه جویی در آب میباشد. یکی دیگر از مواردی که با هر بار شست و شو دوش نیازمند رعایت است رسوب گیری داخل سردوش و منافذ آن میباشد که این کالا با قابلیت استفاده از فیلتر داخلی برای تصفیه آب دوش شما را از هرگونه شست و شوی اضافی و سخت بی نیاز میکند.

قیمت این محصول 300000تومان
خرید محصول