جاشمعی فلزی با طراحی مینیمال و مدرن


خرید محصول

جاشمعی فلزی با طراحی مینیمال و مدرن

خانه شاپ

شمع برای مدت های طولانی یکی از مهم ترین منابع روشنایی برای بشر بود. اما حالا با توجه به پیشرفت تکنولوژی و در اختیار داشتن انواع و اقسام منابع روشنایی مختلف ، همچنان برای ایجاد فضای آرام بخش و در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

خانه شاپ

از آنجایی که گفته شد شمع ها در حال حاضر بیشتر به عنوان دکور و ایجاد احساس به خصوصی در فضا استفاده میشود ، پس طبعا به عوامل دیگری برای جذابیت بیشتر نیاز دارد. در نتیجه جاشمعی ها صرفا برای نگه داشتن شمع استفاده نمیشوند بلکه باید از لحاظ بصری هم به جذابیت محیط اضافه کنند. کاری که این محصول که ما به معرفی آن میپردازیم به خوبی از پس آن بر می آید.

این جاشمعی دارای طراحی فوق العاده خاص و جذاب به سبک صنعتی است که امروزه طرفداران بسیاری در طراحی داخلی دارد. شکل هندسی منحصر به فرد این محصول موجب میشود که برای هر فضایی مناسب باشد و به راحتی در چیدمان منزل یا محل کار جای بگیرد.

ابعاد این جاشمعی 13 در 13 سانتیمتر است که داخل آن هم فضای مناسب برای یک شمع استاندارد تعبیه شده و در ساخت آن از با کیفیت ترین نوع مفتول فلزی موجود در بازار استفاده شده است. به سبب استفاده از جوش آرگون در تمامی اتصالات این محصول ، در کنار داشتن استحکام بالا شما هیچ گونه تیزی یا برآمدگی در گوشه ها حس نمیکنید. رنگ این محصول هم به این دلیل که به صورت الکترواستاتیک صورت گرفته ، در مقابل گرما و ساییدگی مقاومت بالایی دارد.

 قیمت این محصول 28000 تومان
خرید محصول