کاسه و آبکش از جمله ظروفی می باشند که برای شستن و آبکش کردن انواع مواد غذایی، میوه و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرند.داشتن چندین کاسه و آبکش در هر آشپزخانه ای علاوه بر فضا گیر بودن می تواند هزینه های زیادی را نیز به دنبال داشته باشد.برای رفع این مشکل ما شما را با محصولی جدید با طراحی خلاقانه و کاربردی آشنا میکنیم.لگن آبکش دار دوطرفه محصول تلفیقی بسیار هوشمندانه از دو ظرف پرکاربرد در هر آشپزخانه ای یعنی کاسه و آبکش می باشد.

 

 

شما برای شستن انواع مواد غذایی، میوه و سبزیجات نیاز به یک ظرف مخصوص برای خیساندن داشته و در نهایت برای سر ریز کردن آب و آبکشی کردن نیز نیاز به یک آبکش دارید، اما در بسیاری از موارد در حین آبکش کردن مقادیری از مواد خیسانده شده به بیرون ریخته و به هدر می رود،بخصوص در هنگام آبکش کردن برنج. با این اسمارت بسکت شما دو ظرف بسیار کاربردی را به صورت همزمان مورد استفاده قرار می دهید.این ظرف دارای دو درب کشویی دو طرفه بوده که میتوانید با توجه به مورد مصرفتان از آنها همزمان یا یکی استفاده کنید.

 

 

بنابراین در این ظرف برنج را خیسانده و با بالا کشاندن سبد کشویی تعبیه شده در کنار لگن، براحتی می توانید آب درون ظرف را سر ریز کنید و نگران هدر رفت برنج در حین آبکش کردن آن نباشید.با این لگن آبکش دار دو طرفه شما می توانید براحتی انواع میوه های ریز را بشوید و آبکشی نمائید، با بالا کشیدن سبد کشویی کنار لگن دیگر نگران ریختن میوه ها از ظرف به بیرون نباشید. شما می توانید از این ظرف برای نگهداری میوه ها و سبزیجات خود استفاده کنید.

 

 

اسمارت بسکت یا لگن آبکش دار دو طرفه با استفاده از مواد پلاستیکی بهداشتی با کیفیت بالا و فاقد هر گونه مواد مضر برای سلامتی انسان تهیه شده است. این محصول کاربردی دارای رنگبندی متنوعی می باشد و با توجه به اینکه تلفیق دو ظرف در یک ظرف می باشد ,مناسب برای استفاده در آشپزخانه های کوچک می باشد.این ظرف دارای یک لگن برای شستشو و دو عدد آبکش در کناره های آن می باشد که به صورت کشویی بالا و پایین آورده می شود. با بالا کشیدن این آبکش ها، ظرف کاملا محصور شده و مناسب برای نگهداری در میوه ها و سبزیجات می باشد.

 

 

این آبکش ها دارای دسته هایی برای حمل آسان و پایه هایی برای قرار گیری راحت بر روی سطح می باشد. این سبد شستشوی چند منظوره دارای ابعاد 21*21*23 سانتی متر می باشد که به نسبت ابعاد جمع و جوری محسوب می شود.با خریدن کاسه آبکش دار دو ظرفه اسمارت باسکت نیاز به خرید دو ظرف نداشته و شما دو وسیله کاربردی را به طور همزمان خواهید داشت. بنابراین علاوه بر کاهش هزینه ها، فضای کمتری نیز در آَشپزخانه شما اشغال می شود، این محصول مناسب برای خانه هایی با آشپزخانه کوچک و حتی خانه های دانشجویی می باشد و فضای زیادی برای نگهداری وسایل مختلف ندارند. رنگبندی زرد، نارنجی، صورتی، آبی، قرمزو سبز.